Torturoi qenin, “Piranjat” kapin të riun pas publikimit të videos që u bë virale në rrjet

schedule17:09 - 7 Qershor, 2022

schedule 17:09 - 7 Qershor, 2022

“Piranjat” arritën të kapin djalin që torturoi qenin në videon e bërë virale në rrjet. Mustafa Idrizi, 20 vjeç, banues në Tiranë, u shpall në kërkim pas publikimit të videos dhe më pas u shoqërua në ambientet e Policisë. Për të ka nisur  procedimi në gjendje të lirë, për veprën penale “Keqtrajtimi i kafshës”.


Për më shumë na ndiqni sot në orën 21:01 në ABC dhe në 22:31 në T7. Emisionin mund ta gjeni edhe në website-in apo aplikacionin abcnews.al