Tirana ndalet nga Bylisi në miqësore, Michael Ngoo ende nuk po zhbllokohet

schedule19:51 - 29 Gusht, 2021

schedule 19:51 - 29 Gusht, 2021

Tirana ka zhvilluar një tjetër miqësore. Këtë herë ka pasur përballë Bylisin e rënë nga Superiorja sezonin e shkuar.

Dueli i zhvilluar në “Selman Stërmasi” ka përfunduar në barazim pa gola. Tirana e nisi mirë ndeshjen, ndërsa më pas Bylisi e rriti nivelin.

Ndeshja ishte e luftuar fort, por nuk pati gola. Bardheblutë e mbyllën ndeshjen në sulm. Sytë te Tirana i kanë nga Ngoo, i cili duhet pritur të jetë në maksimumin e tij dhe të shënojë gola. /abcnews.al