“Ti duhet të mësosh”, Trejsi Sejdini “përplaset” live me fotografin: Unë jetoj në majë të Amerikës

schedule21:22 - 25 Dhjetor, 2020

schedule 21:22 - 25 Dhjetor, 2020

Modelja e njohur, Trejsi Sejdini është revoltuar mbrëmjen e sotme në studion e “Bardh a Zi”.

Pas deklaratës së fotografit Feliks Bilani se në Shqipëri VIP është vetëm kryeministri dhe presidenti, duke i thënë atij se duhet të mësojë termat.

Sipas modeles, ai është duke i hedhur poshtë të gjithë karrierën që ka në këto vite dhe në Amerikë.

“Ti duhet të mësosh një herë, nuk e di sa vite ke në karrierë, po duhet të mësosh të përdorësh terma të duhur për të personifikuar njerëz të caktuar.

Ti po del sot këtu dhe po thua që VIP  është vetëm presidenti dhe kryeministri. Ndërkohë që unë kam një jetë të tërë karrierë, jetoj në majë të Amerikës dhe po më hedh mua të gjithë punën time poshtë. Është e njëjta gjë si person publikë”, tha Trejsi. l.k/abcnews.al