Thomas Strakosha “e nxjerr kokën”, njihuni me modelen që po e çmend!

schedule15:15 - 11 Gusht, 2020

schedule 15:15 - 11 Gusht, 2020

Esther Adjoa Asiédu, kjo është bukuroshja që i ka marrë mendjen portierit të kombëtares shqiptare dhe Lazios. Thomas Strakosha po kalon pushimet me modelen në Greqi dhe po shijojnë gjithçka.

Dedikimet e dashurisë në rrjetet sociale nuk mungojnë dhe çifti është shumë i lumtur. Më në fund Thomas nuk është fshehur dhe kështu zbulon lidhjen e tij, që kush e di që kur ka nisur… /abcnews.al