Theu masat kundër Covid-19, reperi shqiptar gjobitet nga policia

schedule13:35 - 7 Shtator, 2021

schedule 13:35 - 7 Shtator, 2021

Reperi i njohur Don Xhoni ka zbuluar se është gjobitur nga policia. Shkak për këtë është bërë mosrespektimi i masave kundër Covid-19 duke shkelur orën policore. Ishte vetë reperi që e zbuloi këtë detaj përmes një video live në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hip Hop Shqip (@hip.hop.shqip_)

Dhe më herët, reperi u përball me një situatë të pakëndshme gjatë një koncerti në Kosovë. Ishin grumbulluar shumë njerëz dhe për më tepër që muzika kishte vazhduar përtej afatit të lejuar dhe ndaj është dashur ndërhyrja e policisë për të ndërprerë koncertin. /abcnews.al