Test/ A mund ta gjeni se cili çift është i ndryshëm në foto?

schedule11:59 - 30 Nëntor, 2022

schedule 11:59 - 30 Nëntor, 2022

Shumica e njerëzve pëlqejnë kuizet dhe enigmat. Dhe vetëm sepse e përpunojmë mendjen tonë pak më shumë në atë moment mund ta gjejmë zgjidhjen. Kjo na bën vërtetë mirë.

Në foto do të shihni shumë çifte të ulur në një stol. Por njëri prej tyre është i ndryshëm. Mund ta gjeni?

Zgjidhja:

 

/abcnews.al