Terrorizohen adoleshentet në Greqi, i panjohuri bën akte të turpshme në mes të rrugës

schedule21:07 - 19 Qershor, 2022

schedule 21:07 - 19 Qershor, 2022

Katër adoleshente janë terrorizuar në Greqi, kur një i panjohur është masturbuar në sy të vajzave.

Ngjarja ka ndodhur në orën 19.55 në rrugën Pindou, në afërsi të një gjimnazi, ndërsa në zonë kishte shumë kalimtarë, shkruan protothema.gr.

Një burrë ezmer ka zbritur nga makina e tij tip Golf, ka ndaluar para katër të miturave, ka ulur pantallonat dhe ka nisur të masturbojë para 4 vajzave të moshës 16, 17 dhe 6 vjeç.

Autoritete greke janë vënë në kërkim të autorit./abcnews.al/