Tenton të futet në parakalim, përplas 2 makina, 3 të plagosur në Lezhë

schedule19:21 - 18 Prill, 2021

schedule 19:21 - 18 Prill, 2021

Tre persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti në aksin Milot-Lezhë pasditen e sotme.

Një automjet tip “Benz” ndërsa lëvizte me shpejtësi ka tentuar të kryejë një parakalim e për pasojë ka dalë nga rruga dhe është përplasur me 2 automjete të tjera që ishin të parkuar në sheshin e një lokali.

Për pasojë 3 persona kanë marrë lëndime, njeri në ndodhet në gjendje më të rëndë. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po kryen hetime./ Abcnews.al