Telashe për Barcelonën, ja sa do të mungojnë Dembele dhe Aguero

schedule09:47 - 7 Shtator, 2021

schedule 09:47 - 7 Shtator, 2021

Barcelona në telashe. Katalanasit do të jenë deri në muajin nëntor pa Sergio Aguero dhe Ousmane Dembele, të cilët janë të dëmtuar dhe po vijojnë riaftësimin.

Dyshja nuk ka debutuar endë këtë sezon, ndërsa Aguero mund të jetë gati në në mesin e tetorit, por nuk do jenë në stërvitje të plotë për gjashtë javë, raporton AS. /abcnews.al/

 

 

.