Të ndarë prej vitesh, Robert Berisha i surprizon të gjithë me veprimin e fundit ndaj Nora Istrefit

schedule19:55 - 10 Korrik, 2021

schedule 19:55 - 10 Korrik, 2021

Edhe pse të ndarë, Robert Berisha dhe Nora Istrefi duket se ruajnë raporte shumë të mira me njëri tjetrin.

Shpesh herë ata janë bërë bashkë për hir të së bijës Renee, veçanërisht në festat e ditëlindjes së kësaj të fundit.

Kësaj here, Roberti ka surprizuar fansat me një tjetër veprim. Ditën e sotme ai ka shpërndarë në InstaStory këngën më të re të ish-partneres duke shprehur suportin e tij për të.

Ai e ka bërë tag Norën në postimin e tij, duke treguar se ruajnë marrëdhënie miqësore.