Të kapur për dore, Rita Ora konfirmon romancën me regjisorin e njohur

schedule13:53 - 3 Gusht, 2021

schedule 13:53 - 3 Gusht, 2021

Rita Ora dhe Taika Waiti kanë konfirmuar romancën e tyre teksa pozuan krah për krah në premierën e Suicide Squad të hënën. Këngëtarja me origjinë shqiptare u pa e buzëqeshur pranë regjisorit teksa bënë dhe daljen e parë publike së bashku.

Ylli i muzikës pop dukej mahnitëse me një fustan elegant të bardhë duke treguar fizikun e saj të stërvitur në palestër. Ndërsa, Taika kishte veshur një kostum gri me një këmishë të bardhë. Dyshja e famshme janë përfolur për një lidhje që nga muaji Prill.

Rita Ora and her boyfriend were all smiles

Ata nisën të shoqëroheshin gjatë qëndrimit të këngëtares shqiptare në Australi pasi ishte angazhuar me spektaklin “The Voice”.

The couple giggled and linked arms

/abcnews.al