Të famshmit konfirmojnë se kjo është ngjyra e verës

schedule08:46 - 14 Korrik, 2022

schedule 08:46 - 14 Korrik, 2022

Ngjyra e stinës konfirmohet nga të famshmit dhe nuk është tjetër veçse roza fosforeshente.

Ne po shohim një tendencë të madhe drejt rozës. Kohët e fundit të famshmit janë parë të veshur me ndonjë ngjyrë fosforëshente apo rozë. Përpos që është edhe ngjyra jonë, përshtatet shumë me verën dhe ditët e para të vjeshtës.

Në veçanti, pamë që fotot e të famshmëve nga Valentino Couture Shoë në Romë të bëhen sërish virale. Megjithatë, ka shumë personazhe të famshëm që veshin këtë ngjyrë jashtë shfaqjeve dhe eventeve.

TË FAMSHMIT QË JANË PARË PËR HERË TË FUNDIT ME KOMBINIME ROZË FOSFORESHENTE:

/abcnews.al