Të akuzuar për vjedhje, 3 të arrestuar në Vlorë

schedule13:55 - 30 Mars, 2023

schedule 13:55 - 30 Mars, 2023

Tre persona janë vënë në prangat e policisë në Vlorë, pasi dyshohet se kanë vjedhur një shumë parash, në një supermarket.

Sipas policisë shtetasit Sh. H., 24 vjeç dhe I. K., 30 vjeç, dyshohet se kanë vjedhur një shumë parash, në një supermarket, gjithashtu ëshjtë ndaluar edhe shtetasi S. I., 34 vjeç, banues në Sarandë, pasi dyshohet se më datë 15.03.2023, ka vjedhur një laptop, në një lokal në Sarandë.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Vlorë ndaluan shtetasit Sh. H., 24 vjeç dhe I. K., 30 vjeç, banues në Vlorë, pasi dyshohet se kanë vjedhur një shumë parash, në një supermarket në Vlorë.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Sarandë kapën dhe ndaluan shtetasin S. I., 34 vjeç, banues në Sarandë, pasi dyshohet se më datë 15.03.2023, ka vjedhur një laptop, në një lokal në Sarandë”, thuhet në njoftimin e policisë./abcnews.al