Taylor Swift angazhohet në kinematografi, zbulohet projekti i ri

schedule15:46 - 2 Qershor, 2021

schedule 15:46 - 2 Qershor, 2021

Taylor Swift po kthehet në ekranin e madh. Sipas raporteve të shumta, Swift do të shfaqet në filmin me metrazh të gjatë të David O. Russell. Në projektin që tashmë ka përfunduar prodhimin, luan Margot Robbie, Christian Bale dhe John David Washington.

Taylor Swift në Çmimet 2020 NME në Londër

Filmi shënon rolin e radhës në kinematografi të këngëtares që nga “Cats” 2019. Ajo ka luajtur gjithashtu dhe tek “Valentine’s Day” apo “The Giver”. Kohët e fundit, Swift fitoi çmimin për albumin më të mirë të vitit në Grammy. “Folklor” ishte albumi më i shitur në vitin 2020. /abcnews.al