Tashmë jo vetëm këngëtare, Ariana Grande i futet fushës së biznesit

schedule20:42 - 27 Gusht, 2021

schedule 20:42 - 27 Gusht, 2021

Gjithnjë e më shumë të famshëm, kohët e fundit kanë treguar dashurinë e tyre për fushën e bukurisë. Jo vetëm që e tregojnë, por arrijnë edhe në pikën e krijimit të markës së tyre të bukurisë. Pas Kylie Jenner, Rihanna-s dhe Selena Gomez, të cilat kanë një markë bukurie, dhe Ariana Grande i shtohet listës.

Yesss! Η Ariana Grande ετοιμάζει το δικό της beauty brand και ιδού οι αποδείξεις

Në fillim të qershorit u përfol se këngëtarja kishte regjistruar një markë tregtare në mënyrë që të krijojë linjën e saj të produkteve të bukurisë. Adhuruesit e Ariana-s kanë zbuluar një llogari në Instagram të quajtur “Rem Beauty”.

Ariana Grande Pays Tribute to Manchester 4 Years After Bombing | PEOPLE.com

Sipas E! News, logoja rem Beauty u shfaq në Billboard në Times Square të Nju Jorkut dhe një mik shumë i ngushtë i Grandes ndau një foto në Insta Story javën e kaluar. Thuhet se marka e saj do të përfshijë produkte për buzët, flokët dhe shumë të tjera. /abcnews.al