Takim i fshehtë mes Ramës e Bashës, ç’ndodhi mes tyre sipas Kosheres

schedule21:58 - 28 Nëntor, 2021

schedule 21:58 - 28 Nëntor, 2021

Rama dhe Basha i Kosheres kanë zhvilluar një bisedë virtuale me njëri-tjetrin. Duke u përpjekur që ta mbajnë bisedën e tyre të fshehtë, ata diskutojnë për deklaratën e Bashës lidhur me trekëndëshin e Bermudës. Më pas, ata tentojnë të këndojnë atë që ata e quajtën si “himnin” e tyre.

Pjesë nga biseda:

Rama: Më ke mërzitur, si the për mua Trekëndëshi i Bermudës.

Basha: Po çke ti o Edi, ti je pika më e lartë e trekëndëshit.

Rama: Do të festosh sot për festa?

Basha: Po Edi, do të festoj ditën e Flamurit sepse ti e di që unë jam patriot

Rama: E ke mësuar himnin, hajde ta këndojmë bashkë.

/abcnews.al