Sytë zemra: Miriami ndan foton më të ëmbël të vogëlushit Duam

schedule07:43 - 20 Tetor, 2020

schedule 07:43 - 20 Tetor, 2020

Çifti i njohur, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj në janar të këtij viti u bënë prindër për herë të dytë.

Këngëtarja solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi me emrin, Duam. Ndërkohë, prindërit nuk ngurojnë të ndajnë momente pranë vogëlushit në rrjetet sociale.

Këtë të hënë Miriami ka publikuar foton më ëmbël të Duamit. Bebushi shihet në natyrë, duke luajtur me një arush pellushi. Ky imazh ka marrë komente të shumta. l.k/abcnews.al