Surprizon Olta Gixhari, bën ndryshimin drastik në look

schedule20:05 - 28 Nëntor, 2021

schedule 20:05 - 28 Nëntor, 2021

Përveçse një ndër aktoret më të mira shqiptare, Olta Gixhari është një ndër femrat më joshëse të showbizzit. Aktorja vihet shpesh në qendër të vëmendjes dhe jo rrallëherë komentohet për pozat e saj provokuese. Mirëpo, këtë herë Olta ka bërë një ndryshim në look.

Gixhari ka qenë gjithmonë besnike e flokëve bionde por kësaj radhe është shfaqur si brune. Për më tepër ka prerë edhe baluke dhe duket shumë bukur me stilin e ri. Kujtojmë që aktorja jeton prej kohësh në Spanjë me partnerin e saj, me të cilin ka dhe një djalë.

/abcnews.al