Super sukses! “Hajat” renditet e para mes miliona aktorëve

schedule11:44 - 9 Tetor, 2020

schedule 11:44 - 9 Tetor, 2020

Aktorja e njohur turke Hande Erçel ka arritur famën e saj më të madhe falë roleve të saj në seriale. Hande u bë e njohur me serialin “Dashuria nuk njeh fjalë”, në rolin e “Hajatit” ndërsa tani ajo po luan në  “Trokit në derën time” që ka patur shumë sukses.

Së fundmi mediat turke bëjnë të ditur se Hande është renditur e para mes aktorëve turk në sajtin e dedikuar filmave dhe serialeve. Ajo ka arritur të jetë në krye të listës mes aktorëve nga e mbarë bota dhe fama e saj është gjithmonë e më shumë në ngjitje. l.k/abcnews.al