VIDEO/ Super Juventus, bardhezinjtë mposhtin në derbi Interin

schedule22:38 - 6 Nëntor, 2022

schedule 22:38 - 6 Nëntor, 2022

Juventus ka zhvilluar një ndeshje të madhe sot në Allianz Stadium.

Bardhezinjtë kanë mposhtur 2-0 Interin me golat Rabiot 52, dhe Fagioli 85′.

Me këtë sukses, Juventus ngjitet në vendin  e 5 me 25 pikë, 10 pikë larg kreut që mbahet nga Napoli. SHIKO GOLAT /G.D abcnews.al/