Stresi rikthehet së shpejti në Shqipëri pas arratisjes, kërcënon publikisht: Do ju q…

schedule14:22 - 11 Gusht, 2021

schedule 14:22 - 11 Gusht, 2021

Prej 7 muajsh, reperi i njohur Stresi ndodhet larg Shqipërisë, për shkak se i është arratisur policisë. Ai ka jetuar në Londër bashkë me miqtë e tij dhe duket se më në fund ka vendosur të rikthehet në Shqipëri.

Përmes një postimi në Instagram, Stresi ka treguar se do të vijë brenda muajit gusht në Shqipëri. Gjithashtu ai ka kërcënuar të gjithë ata që nuk i kanë mbështetur duke ofenduar me fjalë banale.

“Kaluan shpejt 7 muaj menduan që s’do kthehem hahahaha. Shihemi këtë muaj, kur ju që nuk latë gjë pa thënë për mua dijeni që do ju q***”, ka shkruar reperi në postim./abcnews.al