Spiropali ndan momentin e ëmbël me të birin: 9 muaj në bark, 9 muaj në dritë

schedule18:57 - 20 Tetor, 2020

schedule 18:57 - 20 Tetor, 2020

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali ka ndarë momentin e ëmbël familjar. Djali i saj feston sot 9-mujorin e lindjes. Ajo ka pozuar me të birin në dhomën e fëmijëve.

“9 muaj në bark, 9 muaj në dritë’, shkruan Spiropali krah fotos.

Ministrja është nënë e dy fëmijëve, djalit dhe një vajze më të madhe./abcnews.al