Spektakolar Muriqi, i shënon Realit dhe zhbllokon sfidën

schedule14:17 - 5 Shkurt, 2023

schedule 14:17 - 5 Shkurt, 2023

Muriqi nuk ndalet. Sulmuesi shqiptar i ka realizuar Realit duke kaluar në avantazh Mallroca.

Muriqi dërgoi me kokë topin në rrjetë duke shokuar portierin kundërshtar në minutën e 13′. /G.D abcnews.al/