Spanjë-Gjermani: Mbyllet pjesa e parë, iberikët dominojnë në lojë

schedule20:50 - 27 Nëntor, 2022

schedule 20:50 - 27 Nëntor, 2022

Eshtë mbyllur me rrjeta të pa prekura supersfida mes Spanjës dhe Gjermanisë.

Iberikët kanë dominuar në mbajtjen e topit, ndërsa Gjermanisë ju anulua një gol për pozicion jashtë loje. /G.D abcnews.al/