Sot është vajza e ditëlindjes, sa vjeçe mbush Arilena Ara

schedule09:44 - 17 Korrik, 2021

schedule 09:44 - 17 Korrik, 2021

Sot është ditë e veçantë për këngëtaren e njohur shqiptare, Arilena Ara. Ajo feston ditëlindjen, pasi ka lindur me 17 korrik në vitin 1998-të dhe sot mbush 23 vite.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa)

Arilena është një këngëtaret më të pëlqyera të publikut shqiptare, e cila është shumë aktive me projekte muzikore.

Kujtomë se, bukuroshja bionde së shpejti do e lancojë albumin e saj ‘Pop Art’, pjesë e të cilit janë disa bashkëpunime me emra të njohur të skenës si Noizy, Dafina Zeqiri, 2PO2 apo Gjon’s Tears./abcnews.al