Sot është me Rihannën, reperi i famshëm ka qenë në lidhje me këngëtaren shqiptare

schedule10:42 - 3 Shkurt, 2022

schedule 10:42 - 3 Shkurt, 2022

Rihanna dhe A$AP Rocky do të bëhen prindër për herë të parë. Këngëtarja konfirmoi shtatzëninë pasi u shfaq me barkun e rrumbullakosur gjatë një shëtitjeje me reperin. Mediat e huaja kanë raportuar se ata kanë menduar të martohen këtë vit.

Këngëtarja dhe reperi bënë publike romancën e tyre në Janar të 2020-ës. Por a e dini se A$AP Rocky më parë ishte në lidhje me Rita Orën? Madje i ka dedikuar edhe një këngë të pahijshme. Mediat e huaja shkruanin se reperi ndodhej në një lidhje kur nisi të dilte me Rita Orën.

Por a do të jetë superylli tani në gjendje të zbusë reperin e egër A$AP Rocky ndërsa dyshja presin fëmijën e tyre të parë

Por gjërat mes tyre ishin të komplikuara dhe jo tamam të qarta për publikun. Rocky u kritikua për tekstin vulgar rreth Orës në këngën e tij “Better Things”.

A$AP Rocky gjithashtu hyri në një grindje tronditëse me Rita Ora që është luajtur në tekste të pështira eksplicite

/abcnews.al