Sot del me Kanye West, dikur Julia Fox shoqërohej me rivalin e tij

schedule11:46 - 29 Janar, 2022

schedule 11:46 - 29 Janar, 2022

Julia Fox e gjeti veten papritur në krye të mediave botërore pasi u pa të shoqërohej me Kanye ëest. Aktorja dhe reperi kanë konfirmuar se kanë nisur një romancë dhe janë parë shumë herë në publik. Por së fundmi, është zbuluar se aktorja ka pasur dikur një romancë sekrete me ish rivalin e reperit, Drake.

West dhe Drake kanë bërë tani paqe pas një dekade diss-esh dhe përplasjesh. Page Six raportin se Drake fillimisht kontaktoi aktoren përmes Instagramit për ta komplimentuar për rolin e saj në dramën “Uncut Gems”. Por pasi i dha fund me Peter Artemiev, aktorja kontaktoi sërish me reperin nga Kanadaja.

Kanye West and Julia Fox French kiss in Paris

Burimet janë shprehur se ata janë takuar në Neë York në shkurt të 2020-ës. Dyshja vazhdoi romancën e tyre kur Fox fluturoi për në Los Anxhelos disa ditë pas Ditës së Shën Valentinit, ku Drake i dha asaj dy nga çantat e famshme Birkin, të cilat kushtonin nga 20,000 dollarë.

Kanye West and Julia Fox passionately kiss, hold hands

Kanye West and Julia Fox Step Out for Dinner with Antonio Brown | PEOPLE.com

/abcnews.al