Soda e bukës, magjike për shëndetin e flokëve dhe rritjen e tyre

schedule14:43 - 21 Prill, 2023

schedule 14:43 - 21 Prill, 2023

Flokët janë një aset shumë i rëndësishëm për paraqitjen e jashtme. Ekspertët këshillojnë trajtimet në mënyrë natyrale për ta ushqyer dhe mirëmbajtur ato.