Skenari i fundit, Liverpool në garë për yllin Kylian Mbappe?

schedule14:38 - 16 Maj, 2022

schedule 14:38 - 16 Maj, 2022

Në Spanjë janë të sigurt që Kylian Mbappe do të jetë goditja e madhe e Real Madrid, madje do të zyrtarizohet para finales së Champions League.

Gjithsesi ka media të tjera që guxojnë dhe besojnë se ka shanse që Mbappe të luajë edhe me ndonjë klub tjetër.

“Indipendent” raporton se Mbappe nuk ka arritur ende marrëveshjen me Real Madrid dhe liston si kandidat për shërbimet e sulmuesit edhe Liverpoolin. / abcnews.al