Situatë e tensionuar te drejtoria e Policisë së Tiranës

20:58 | 13/05/201920:580

Ashtu siç ishte parashikuar është tensionuar situata para godinës së Drejtorisë së Policisë së Tiranës. Protestuesit kanë hedhur bombë molotov. Me thirrjet: “Lironi vëllezërit tanë”, protestuesit kanë hedhur tymuese dhe lëndë piroteknike në drejtim të godinës së Drejtorisë së Policisë duke thyer xhamat dhe sende të forta, duke e bërë të vështirë identifikimin tyre. /abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono