Situatë e tensionuar te drejtoria e Policisë së Tiranës

schedule20:58 - 13 Maj, 2019

schedule 20:58 - 13 Maj, 2019

Ashtu siç ishte parashikuar është tensionuar situata para godinës së Drejtorisë së Policisë së Tiranës. Protestuesit kanë hedhur bombë molotov. Me thirrjet: “Lironi vëllezërit tanë”, protestuesit kanë hedhur tymuese dhe lëndë piroteknike në drejtim të godinës së Drejtorisë së Policisë duke thyer xhamat dhe sende të forta, duke e bërë të vështirë identifikimin tyre. /abcnews.al