Si t’i bëni flokët të duken sikur sapo keni dalë nga deti

schedule15:20 - 22 Qershor, 2022

schedule 15:20 - 22 Qershor, 2022

Vera është këtu dhe ky fakt na vendos në një humor tjetër.

Edhe duke qenë se vapa tashmë ka filluar të na shqetësojë, për sa i përket flokëve, është e domosdoshme të lini mënjanë mendimet tuaja dhe të keni modele flokësh më të lehta dhe verore.

Edhe çfarë ka më verore se flokët me onde që na japin një pamje verore dhe doza freskuese edhe në ditët që shkojmë në zyrë apo në shëtitjet tona në qytet?

Valët e plazhit janë trend çdo vit dhe i përshtaten çdo tipi femre, ndaj duhet të mësoni të kujdeseni vetë për to.

Nuk kërkon shumë mund, vetëm një mënyrë dhe videoja e mëposhtme do t’ju ndihmojë shumë për të krijuar kaçurrelat tuaja me onde./abcnews.al