Si të mbuloni thinjat? Një parukier dha një mësim të vlefshëm për të gjitha gratë

schedule22:26 - 13 Janar, 2022

schedule 22:26 - 13 Janar, 2022

Në rrjetin social të njohur TikTok, shpesh mund të gjeni këshilla interesante që bëhen virale në një kohë shumë të shkurtër dhe, duke gjykuar nga komentet, kjo është një prej tyre. Parukeri i famshëm nga New Yorku, Matt Newman ndau një truk të dobishëm për të mbuluar thinjat.

Kur Newman kuptoi se xheli për vetullat ishte shumë i errët për të, ai e përdori atë për të “fshehur” flokët e thinjura. Me vetëm disa aplikime, flokët e thinjura nuk dukeshin më. Përveçse mbulon flokët e thinjura, xheli i mban flokët nën kontroll, gjë që është e mrekullueshme kur i kapni bisht.

@mattloveshair turn that #beautyfail into a #beautyhack 🙌🙌 #browtint ♬ Obsessed With You – Central Cee