Si rrallëherë, Olta Gixhari ndan disa momente romantike me partnerin

schedule15:22 - 13 Qershor, 2021

schedule 15:22 - 13 Qershor, 2021

Olta Gixhari është treguar shumë e rezervuar për jetën e saj personale. Aktorja po shijon prej kohësh një lidhje dashurie me djalë që jeton në Spanjë, me të cilin ka dhe një djalë. Olta është munduar ta mbajë partnerin larg vëmendjes së publikut ashtu sikurse dhe të birin.

Së fundmi, Olta ka ndarë disa momente private me burrin, me të cilin ka shijuar një mbrëmje me muzikë. Ajo shihet e ulur në prehrin e tij ndërsa kërcejnë dhe puthen së bashku. “A ba ba baa . Tu u puth si adoleshent nëpër lokale”, ka shkruar Olta. /abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari)