Si rrallëherë, Britney Spears publikon foto me dy djemtë e saj

schedule18:45 - 2 Mars, 2021

schedule 18:45 - 2 Mars, 2021

Këngëtarja e njohur, Britney Spears ka publikuar një foto të rrallë krah dy djemve të saj Jayden 14 vjeç dhe Sean Preston 15 vjeç, të cilët erdhën në jeta Nga martesa e saj me ish-bashkëshortin, Kevin Federline.

Djemtë shfaqet të dy maska, ndërsa Britney duket më krenare se kurrë për ta.

“Sa shpejt fluturon koha. Djemtë e mi janë të rritur tashmë. Jam shumë krenare për ta sepse janë të sjellshëm dhe zotërinj të vërtetë. Diçka mesa duket e kam bërë siç duhet”, ka shkruar ajo krah fotove.

Britney ka rrëfyer më herët që nuk do të publikojë foto të fëmijëve, pasi do që ata të prezantohen me botën kur të duan vet dhe në mënyrën e tyre./abcnews.al