Si do të dukeshin këto 12 vajza të famshme me flokë të shkurtër

schedule13:26 - 20 Mars, 2021

schedule 13:26 - 20 Mars, 2021

Është shumë argëtuese të krahasosh stilet dhe trendet, veçanërisht kur bëhet fjalë për të famshëm. Prerjet e flokëve në mënyra të ndryshme janë shumë të praktikuara, por ka disa vipa që modelin e flokëve nuk e kanë ndryshuar prej shumë vitesh. Kështu, nuk na mbetet zgjidhje tjetër veçse t’i imagjinojmë sesi do të dukeshin me një model tjetër flokësh ose ngjyrë tjetër. Më poshtë mund të shihni disa nga vipat sesi duken me flokët të shkurtër.

1. Jennifer Lopez

2. Shakira

3. Salma Hayek

4. Ariana Grande

5. Sofía Vergara

6. Eva Longoria

7. Eiza Gonzalez

8. Selena Gomez

9. Zendaya

10. Gigi Hadid

11. Kim Kardashian

12. Kylie Jenner

/abcnews.al/