Si do të dukeshin 6 yjet e Hollivudit nëse do të ishin gjallë ende sot

schedule19:55 - 4 Korrik, 2022

schedule 19:55 - 4 Korrik, 2022

Audrey Hepburn, Marilyn Monroe, Ava Gardner, Grace Kelly dhe aktore të tjera nga Epoka e Artë e Hollivudit lanë gjurmë në zemrat tona me talentin dhe bukurinë e tyre të pabesueshme. Tendencat e modës dhe bukurisë ndryshojnë shpejt, dhe mënyra se si duken të famshmit modern ndryshon nga ajo që shohim në filmat e vjetër. Edhe është kaq emocionuese të shohësh se si do të dukeshin bukuroshet klasike të Hollivudit nëse do të ishin në kulmin e tyre sot.

Me ndihmën e stilistëve tanë, ne imagjinuam se si do të dukeshin 16 yjet e Hollivudit të vjetër nëse kulmi i famës së tyre do të ndodhte sot, dhe ja se çfarë arritëm.

Ava Gardner

Audrey Hepburn

Katharine Hepburn

Marilyn Monroe

Elizabeth Taylor

Grace Kelly

/abcnews.al