Shtyhet vendimi për pjesëtarin e grupit të “Habilajve”

15:27 | 07/11/201915:270

Shtyhet vendimi për Armando Koçerrin, shkak është bërë mungesa e avokatit mbrojtës. 

Armando Koçerri, pjesëtar i grupit të Habilajve, akuzohet për “Trafikim të narkotikëve, e mbetur në tentativë”. Prokuroria kërkoi 15 vite burg për Koçerrin pasi dyshohet se ka trafikuar 4 tonë kanabis./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono