Shqiptarin e tradhtojnë emocionet, kapet me 7 kg kokainë

schedule23:33 - 25 Shtator, 2021

schedule 23:33 - 25 Shtator, 2021

Gjatë pasdites së së shtunës, Karabinierët arrestuan një burrë me origjinë shqiptare, që banonte në periferi të Chiari, i akuzuar për shitjen dhe posedimin e paligjshëm të drogës , armës dhe municioneve.

Karabinierët vunë re lëvizjet e dyshimta të shqiptarit. Patrulla vendosi që ta ndalojë për kontroll ku i gjetën 100 gram kokainë.

Ndërkohë pas kontrollit në banesë shqiptarit ju gjetën një sasi prej 7 kg kokainë./abcnews.al