Shpërthim me eksploziv në Kamëz

schedule08:38 - 14 Gusht, 2018

schedule 08:38 - 14 Gusht, 2018

Një shpërthim me eksploziv ka ndodhur gjatë natës në një banesë në zonën e Kamzës. Autorët më pas qëlluan dhe me armë zjarri. Shpërthimi ndodhi në banesën e shtetasit SH.H, në rrugën “Bulevardi Blu”. Policia po punon për identifikimin e autorëve./abcnews.al