Shorti për vetingun te Krimet e Rënda/Në filtër dosjet e prokurorëve

schedule12:08 - 17 Nëntor, 2017

schedule 12:08 - 17 Nëntor, 2017

Hidhet shorti për vetingun në prokurorinë e Krimeve të Rënda.

Ky short ka përzgjedhur tre Prokurorë të këtij organi, dosjet e të cilëve do të kalojnë në filtrin e Vetingut.

Ata janë prokurorët Gent Osmani, Besnik Muçi dhe Gent Trenova./abcnews.al