Shikoni si mbesa i vjedh lekët gjyshes së saj

schedule12:15 - 15 Janar, 2020

schedule 12:15 - 15 Janar, 2020

Një grua e cila u kap duke vjedhur para nga shtëpia e gjyshit dhe gjyshes së saj është dënuar me burgim, kjo pasi policia vendosi kamera të fshehta në apartament dhe filmoi gjithçka.

Por, kjo nuk është hera e parë që ajo kishte kryer vjedhje, kohë më parë ishte filmuar duke marrë para nga mikesha e ngushtë.

Bëhet fjalë për Melissa Collier, 28-vjeçe, e cila priti derisa gjyshja e saj 83-vjeçe të largohej nga apartamenti dhe më pas i mori lekët nga çanta e i futi në sytjena.