Sherri me thikë në Fushë Krujë, plagoset rëndë një 28 vjeçar

schedule10:52 - 1 Nëntor, 2017

schedule 10:52 - 1 Nëntor, 2017

Një i ri u sulmua me thikë në qendër të Fushë Krujës. Ai përfundoi në spitalin Ushtarak në Tiranë dhe ndodhet në rrezik për jetën. Policia ka vënë në pranga autorin e dyshuar Luan Taren 26 vjeç nga Durrësi. Nuk dihet motivi i konfliktit midis këtyre personave, por fillimisht ata janë përplasur fizikisht. Më pas Tara nxorri thikën dhe e qëlloi pas shpine 28 vjeçarin që banon në Fushë Krujë.