Sherr për xhelozi, shtatë vajza të mitura përleshen në Greqi, njëra prej tyre plagos me thikë dy të tjera

schedule22:10 - 19 Qershor, 2021

schedule 22:10 - 19 Qershor, 2021

Një përleshje mes shtatë vajzave të mitura ndodhi mbrëmjen e sotme në Greqi. Një prej tyre goditi me thikë dy të tjera.

Shkaku i sherrit dyshohet të ketë qenë xhelozia mes tyre, ndërsa nuk bëhen të ditura të tjera detaje.

Mediat raportojnë se njëra prej vajzave është plagosur në këmbë ndërsa tjetra ka marrë plagë në bark dhe ndodhet në gjendje të rëndë.

Policia shkoi në vendin e ngjarjes duke vënë në pranga autoren e ngjarjes, e cila u dërgua pranë departamentit të të miturve. m.v/abcnews.al