Sherr në Elbasan, plagoset i mituri

schedule12:10 - 3 Maj, 2021

schedule 12:10 - 3 Maj, 2021

ELBASAN – Një 15 vjeçar ka mbetur i plagosur me thikë në qytetin e Elbasanit. Mësohet se plagosja ka ardhur pas një konflikti të çastit, mes autorit dhe të miturit që ka mbetur i plagosur.

15-vjeçari, L.P është paraqitur në spitalin e Elbasanit me një plagë thike në këmbë. Ndërsa sipas policisë bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Beqir Dardha”./abcnews.al/