Sherr në avion, e reja shan ekuipazhin e fluturimit dhe hedh shishe uji ndaj pasagjerëve

schedule11:22 - 14 Tetor, 2022

schedule 11:22 - 14 Tetor, 2022

Një video tregon reagimin e tronditur të një gruaje kur një stjuardesë i kërkoi asaj që të hiqte qenin nga prehri.

Videoja e kapur nga një bashkëpasagjer po bën xhiron e internetit dhe tregon gruan duke bërtitur dhe sharë me inat tek stjuardesat teksa përpiqen ta largojnë atë nga avioni, i cili po fluturonte nga Atlanta në Nju Jork.

Videoja 2-minutëshe është postuar në Reddit, ku përdoruesi që e ka ngarkuar ka vënë në dukje se incidenti i paprecedentë ka ndodhur në fluturimin me të cilin po udhëtonte gruaja e tij.

Kjo është ajo që nodhi kur gruaja duket se po sulmon kur stafi i thotë se duhet të largohet. Gruaja e pyeti nëse ishte sepse qeni ishte në prehrin e saj dhe ajo nuk e kuptoi pse ishte një punë kaq e madhe.

Pasagjerët shihen duke parë sherrin, me gruan duke u thënë stjuarduesve “Do të luftojmë”.

Pasi nuk pranon të zbarkojë, ajo fillon të mërzitet dhe të bëhet edhe më agresive, edhe pse stafi i thotë se do t’i kthehet çmimi i biletës.

“Unë nuk të kam bërë asgjë ,” thotë gruaja, duke pretenduar se është vonuar 12 orë për në destinacionin e saj.

“Sepse nuk mund ta linit qenin tim të ulej në prehrin tim,” bërtiti ajo, ndërsa stjuardesa u përgjigj: “Zonjë, le të shkojmë”.