Sherr me thikë në Elbasan, një i plagosur

schedule19:34 - 29 Mars, 2023

schedule 19:34 - 29 Mars, 2023

ELBASAN- Plagosje me thikë në Elbasan. Paraprakisht bëhet me dije se disa të rinj janë konfliktuar me njëri tjetrin dhe sherri ka kaluar në përdorimin e thikës. Një person ka mbetur i plagosur dhe është transportuar në spital.

Polica dhe grupi hetimor kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave./ abcnews.al