Shënoi ndaj Udineses, ja kë falenderon Amir Rrahmani (FOTO LAJM)

schedule13:04 - 21 Shtator, 2021

schedule 13:04 - 21 Shtator, 2021

Amir Rrahmani ka falënderuar shokun e mbrojtjes, Kalidou Koulibaly, për asistin në golin e ndaj Udineses.

“E falënderova Koulibaly për asistin. Gjithmonë e kam thënë se Napoli duhet patjetër t’i ketë 3-4 mbrojtës të fortë.

Kemi edhe shumë ndeshje dhe më e rëndësishmja është të jemi gati gjatë gjithë kohës”, tha Rrahmani pas ndeshjes.

Ndërkohë, ky ishte goli i tij i parë për këtë sezon i Rrahmanit me fanellën e Napolit dhe i dyti në total. /abcnews.al/

Napoli's goal in the Supercampeones style against Udinese VIDEO - Archyde