“S’do isha ky që jam pa ty”, Justin Bieber emocionon me fjalët për bashkëshorten

schedule21:04 - 24 Shkurt, 2021

schedule 21:04 - 24 Shkurt, 2021

Justin dhe Hailey Bieber prej kohësh po jetojnë dashurinë e tyre. të cilën e kanë kurorëzuar edhe në martesë. Ata janë shumë aktivë në rrjete sociale, ku shpeshherë ndajnë me ndjekësit momente nga përditshmëria e tyre.

Së fundmi, këngëtari kanadez ka publikuar disa imazhe të këndshme të modeles, krahas së cilave ka shkruar dhe disa fjalë të ëmbla. Artisti kanadez shkruan se ndihet krenar që është pjesë e jetës së tij.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber)

“Nuk mund ta besoj se je e imja. Je kaq argëtuese, e dhembshur, e ëmbël, e bukur, e sigurtë dhe e fortë. Unë nuk do të isha ky që jam sot pa ty.”. ka shkruar Justin. /abcnews.al