“S’do e tërhiqja kurrë babain e fëmijës tim në pisllik”: Loredana i dedikon këngë Mozzik

schedule08:13 - 6 Mars, 2020

schedule 08:13 - 6 Mars, 2020

Mozik dhe Loredana janë dyshja më e komentuar e showbizz-it shqiptar. Çifti i dha fund lidhjes së tyre pak kohë më parë, por duket se historia e tyre nuk do të marrë fund ndodnjëherë.

Pas hitit së Mozik për “Shën Valentin” të cilën u përfol se ia ka dedikuar ish-partneres, tashmë kjo e fundit i ia ka kthyer po me një këngë ku një pjesë e saj i dedikohet reperit dhe vajzës.

“Dhe për Mozzikun, ti je babai i vajzës sime, kështuqë lini komentet tuaja tani! Nuk do e tërhiqja kurrë babain e fëmijës tim në pisllik, sepse ka gjëra si prindërimi dhe respekti. Unë nuk po shes askënd për famë”, ka shkruar Loredana krah videos më të fundit në ‘Instagram’, që është një pjesë e shkëputur nga kënga.

Ndërkaq, nuk dihet cili do të jetë reagimi i Mozik lidhur me këtë dedikim të këngëtares, pasi kujtojmë se së fundmi ka qarkulluar lajmi se Loredana është në një lidhje me reperin turk Zuna. Mirëpo, për të hedhur poshtë zërat ajo ka bërë pjesë të klipit edhe reperin turk.

 

View this post on Instagram

 

OUT NOW!!! Und an Mozzik du bist der Vater meiner Tochter, also lass mal eure Kommentare macht mal Locker ! Würde den Vater meines Kindes niemals in den Dreck ziehen, weil es sowas wie Erziehung und Respekt gibt AHUUU!#ichverkaufeniemandfürfame

A post shared by Loredana (@loredana) on


/abcnews.al