‘’Sarp” feston ditëlindjen, zbuloni sa vjeç bën aktori i shumëpëlqyer nga vajzat

schedule10:27 - 24 Shtator, 2020

schedule 10:27 - 24 Shtator, 2020

Çagatay Ulusoy është aktori turk i shumëpëlqyer nga vajzat, i cili u bë i njohur në Shqipëri i njohur nga roli i “Sarpit”.

Ditën e djeshme, ai ka festuar ditëlindjen dhe ka mbushur plot 30-vite.

“Sarpi” ka ndar një foto me ndjekësit e tij në Instagram, ku shihet me look-un e ri, me flokë të gjata dhe duke i fryrë qirinjve të tortës, teksa ka shkruar:

“Në ‘prefiksin’ tim të ri, jam i lumtur që jam i dobishëm në gjërat e mira që bëni. Ndërsa fryj këta qirinj, uroj jetë të shëndetshme dhe të lumtur për secilin prej jush. Ju faleminderit të gjithëve”.

LEXO EDHE: Ç’po “kurdisin”? Dy aktorët turq më të dashur për shqiptarët bëhen bashkë

Kujtojmë që së fundmi, ai është përfolur për një produkt të ri që do të vijë në treg nga kompania Ay Yapim bashkë me aktoren e njohurTuba Buyukustun. l.k/abcnews.al